Bielizna damska, męska i dziecięca

Jesteś tu:   Strona Główna > Nowe trendy w projektach bielizny

Nowe trendy w projektach bielizny

Idealna sylwetka to marzenie każdej kobiety, dlatego w ostatnich latach w bieliźnianych projektach zagościła nowa moda na styl określany jako shapewear. W przeciwieństwie do skąpych stringów, które przez lata stanowiły przedmiot pożądania większości kobiet, a pojawiały się też w wersji męskiej, nowy trend charakteryzuje się przede wszystkim pełnymi kształtami oraz przyleganiem do ciała.

Gęsty splot dzianin i duża elastyczność sprawiają, że wysokie figi czy pełne staniki ściągają wszystkie niepożądane nierówności modelując i wyrównując sylwetkę. Bielizna damska shapewear jest przeznaczona głównie dla szczupłych kobiet, bowiem w przypadku nadwagi nie jest w stanie skutecznie modelować i powinna być zastąpiona bielizną korygującą z dużym dodatkiem elastycznych włókien.

Kolejnym ważnym elementem w nowoczesnej bieliźnie jest celebrowanie kobiecości, czyli podkreślanie każdym elementem subtelności charakteru, piękna i kształtu sylwetki. Koronki, falbanki, fantazyjne dekoracje oraz lekkość wzorów wciąż utrzymuje się na topie. Z kolei bielizna męska stawia obecnie głównie na kolory, które odchodzą od stereotypów i są bardziej intensywne, zdecydowane. Wciąż cieszą się wzięciem bokserki, a do najnowszych wynalazków można zaliczyć tzw. tangi, niewiele mniej skąpe od stringów.

Najmniejsze zmiany przechodzi zapewne bielizna dziecięca, na która składają się pełne majtki i klasyczna koszulka na ramiączka. W przypadku produktów dla najmłodszych ważniejsze są zazwyczaj materiały, ładna kolorystyka i motywy zdobnicze niż modyfikowanie kroju.

Powered by CMSimple_XH | Template by CMSimple_XH | test (X)html | test css | Login